Kdo jsme?

Jsme klub Přátelé Fotbalu Rybné (od roku 2006), který je nástupcem Klubu Přátel Rybenského Fotbalu založeného cca v roce 2003 za účelem organizovaného pořádání sportovních a kulturních akcí v obci Rybné a jejím okolí pro své členy, sympatizanty i širokou veřejnost.

Komu jsou stránky určeny?

Tyto stránky jsou určeny všem, kteří mají zájem se dozvědět co nejvíce o plánovaných akcích našeho klubu s dostatečným předstihem.

Tyto stránky budou pravidelně aktualizovány a nahradí dosavadní praxi zasílání SMS zpráv - kdo by měl ale i nadále zájem o zasílání informativních SMS zpráv o připravovaných akcích, nechť se nám o zachování tohoto způsobu přihlásí telefonicky (viz kontakty), nebo využitím sekce "Napište nám" a není problém, aby jsme ho i nadále informovali SMSkama.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.