Fotbalový SRANDAMAČ v Rybném - "červencový"

kdy: v neděli 12.7.2015 v 9:00h !!

kde: na fotbalovém hřišti v Rybném

systém: záleží na tom kolik se nás sejde, ale následně se rozdělíme na 2 družstva a hrajeme cca na půlku velkého hřiště na házenkářské branky s časem 30-45 min. poločas

cena: 10 Kč pro toho kdo přijde včas, jinak 20 Kč (startovné slouží jako příspěvek na údržbu hřiště)

hráči: kdokoli kdo má zájem si trošku zasportovat a pobavit se

Všichni, kdo by jste chtěli dorazit si zahrát, tak se předem nahlašte SMSkou na číslo 774 207 953 (Novák Lukáš), v případě, že by fotbálek byl z nějákého důvodu zrušen (málo avizovaných hráčů, velmi špatné počasí ap.), tak by jste byli včas SMSkou o tomto informováni. Pokud se předem nenahlásíte, tak se vystavujete nebezpečí, že až na místě se dozvíte, že fotbálek byl zrušen!!)

Poznámka: Pokud bys měl zájem o bližší podrobnosti, tak se ozvi předsedovi klubu Lukášovi Novákovi (viz kontakt v sekci "Náš tým")

Všichni "sportovci" jsou srdečně vítáni !!

SPORTOVNÍ AKCE

Fotbálky na umělce v Jihlavě na Březinkách

kdy: každé úterý od 21.4.2015 od 17:00h do 18:30h

kde: v Jihlavě na Březinkách u Základní školy Demlovy (vpravo za prodejnou Lidlu)

systém: 4+1 hráč na každé straně (+ 1 hráč na každé straně na střídání, tzn. max 12 hráčů)

cena: cca 10 Kč / na celý čas od každého

hráči: kdokoli kdo má zájem si trošku zasportovat a pobavit se (povolená obuv - turfy, tenisky či sálovky - kopačky se špunty nejsou povoleny!)

Poznámka: Pokud s námi ještě nechodíš a měl bys zájem, tak se ozvi předsedovi klubu Lukášovi Novákovi (viz kontakt v sekci "Náš tým")

ZA NÁMI !!

Fotbálky ve V. Beranově v tělocvičně školy

kdy: každé úterý od 4.11.2014 od 19:30h do 20:30h

kde: ve Velkém Beranově v tělocvičně Základní školy (při příjezdu od Jihlavy 1. odbočka vlevo)

systém: 4 hráči na každé straně - hraje se na florbalové branky bez brankářů (+ 1 hráč na každé straně na střídání, tzn. max 10 hráčů, případně 12 hráčů - 3 mužstva po 4 hráčích turnajově)

cena: cca 30-40 Kč / hodinu od každého

hráči: kdokoli kdo má zájem si trošku zasportovat a pobavit se (povolená obuv - tenisky či sálovky)

ZA NÁMI !!

Fotbálky v Jihlavě v hale "Na Startu"

"PF Rybné" proti "Jihlava"

kdy: každou neděli od 2.11.2014 od 19:30h do 21:00h

kde: v Jihlavě v hale "Na Startu" (mezi Kauflandem a Albertem)

systém: 5+1 na každé straně (+ 2 hráči na každé straně na střídání, tzn. max 16 hráčů)

cena: cca 40-50 Kč / hodinu od každého

Bližší info najdeš taky na: https://int.tymuj.cz/hala-umelka/dashboard

© 2009 Všechna práva vyhrazena.